ČNS Praha, 61. aukce

Mittersill 1899 - 25 let trvání spolku 10.9. - znak

Položka 2599
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 600 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Mittersill 1899 - 25 let trvání spolku 10.9. - znak a opis / 6-řádkový nápis, Nesign., měď 28 mm s původ. raženým ouškem, nep.skvrnka, patina, téměř RR!