ČNS Praha, 61. aukce

Pardubice 1901 - svěcení praporu Sdružené katolické

Položka 2603
Vyvolávací cena: 120 CZK
Docílená cena: 120 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Církevní medaile - katolické jednoty a spolky

Pardubice 1901 - svěcení praporu Sdružené katolické jednoty 15.9., Sign.Šmakal, cín 34 mm s původním raženým ouškem, Přib.177, mírně kor., škr., patina

Zachovalost: -1/1-