ČNS Praha, 61. aukce

Zlatá koruna 1993 - svatí Cyril a Metoděj - 1130 let

Položka 2658
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 340 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Česká republika

Zlatá koruna 1993 - svatí Cyril a Metoděj - 1130 let příchodu na Moravu, Nesign., Ag999, 35mm, 15.017g, patina

Zachovalost: Proof