ČNS Praha, 62. aukce

Tolar na podívanou 1534 - korunované poprsí zleva

Položka 1187
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Ferdinand I., 1526 - 1564

Tolar na podívanou 1534 - korunované poprsí zleva, opis / králov.znak, opis, Nesign., 40mm, 28.412g, Katz.74 (tab.VI/7), nep.stopa po oušku, patina RRR!