ČNS Praha, 62. aukce

Osvobození Vídně od Turků 1683 - pohled na obležené

Položka 1190
Vyvolávací cena: 850 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Leopold I., 1657 - 1705

Osvobození Vídně od Turků 1683 - pohled na obležené město / 8-řádkový nápis, Nesign., Ag, 28mm, 6.378g, M.905, H.2066, stopa po oušku, nep.zvlněný, patina R!

Zachovalost: -1/1-