ČNS Praha, 62. aukce

Werner - AE medaile na narození Josefa II. 1741 -

Položka 1199
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Docílená cena: 4 400 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Marie Terezie a František Lotrinský

Werner - AE medaile na narození Josefa II. 1741 - tři portréty, opis a nápis/ labarum v krajině, opis, Sign., 43mm, 31.047g, M.1685(Ag), H.3109(Ag), patina