ČNS Praha, 62. aukce

Medailka na 100.výročí nástupu na trůn 3.XII.1880 -

Položka 1216
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Josef II., 1780 - 1790

Medailka na 100.výročí nástupu na trůn 3.XII.1880 - poprsí zprava, německý opis / 8-řádk. německý nápis, Nesign., mosaz 30 mm s pův. raž. ouškem, patina, tém.