ČNS Praha, 62. aukce

Jarý - páté výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 -

Položka 2419
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 850 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Liberec-Jablonec - kroužek numismatiků v Jablonci

Jarý - páté výročí osvobození Jablonce 8.5.1950 - dva vojáci, prapory, opis / radnice, znak Jablonce, opis, Sign., Punc., patin. Ag835, 50mm, 51.475g, BK.1

Zachovalost: 1