ČNS Praha, 62. aukce

Štýrská hospodářská společnost b.l. - korunov. znak a

Položka 2428
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Jauner Jindřich, 1842 - 1912

Štýrská hospodářská společnost b.l. - korunov. znak a opis na stuze / nápis na stuze, věnec z obilí a dubu, Sign., Punc., Ag 50mm, 47.064g, poškozená etue (1886)