ČNS Praha, 62. aukce

Jan Hus - základní kámen pomníku v Praze 5.7.1903 -

Položka 2431
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 380 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923

Jan Hus - základní kámen pomníku v Praze 5.7.1903 - hlava zprava, opis / Jan Hus na hranici, 7-řádkový nápis, Sign., bronz 60 mm, nep.hr., nep.rysky, patina