ČNS Praha, 62. aukce

Spisovatel Richard Králík - na 60.narozeniny 1912 -

Položka 2432
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Placht Richard, 1880 - 1962

Spisovatel Richard Králík - na 60.narozeniny 1912 - Poprsí zprava, latinský opis / kříž, kalich a 4-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm, skvrny, patina