ČNS Praha, 62. aukce

T.G.Masaryk - České slovo na věčnou paměť 1930 -

Položka 2445
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 380 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Španiel Otakar, 1881 - 1955

T.G.Masaryk - České slovo na věčnou paměť 1930 - hlava zprava, opis / lipová snítka, nápis, Sign., Punc., Ag 987, 35mm, 15.038g, Fl.31, nep.hr., vl.rys.