ČNS Praha, 62. aukce

Šmakal - Okresní zastupitelstvo - uznání zásluh b.l.-

Položka 2449
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 6 500 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Hořice

Šmakal - Okresní zastupitelstvo - uznání zásluh b.l.- český znak, opis/ alegorie průmyslu a hospodářství ve věnci, Sign., Punc., Ag 43mm, 20.913g, hr.,pat., etue