ČNS Praha, 62. aukce

Abrahám - Hospodářská a průmyslová výstava 1894 -

Položka 2450
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Hradec Králové

Abrahám - Hospodářská a průmyslová výstava 1894 - letící Niké s věncem a knihou, ratolesti, nápis / znak, exponáty, opis, Sign., zlacený bronz 57/86 mm