ČNS Praha, 62. aukce

Dostál - AR medaile na otevření mincovny 1993 - znaky

Položka 2451
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Jablonec nad Nisou

Dostál - AR medaile na otevření mincovny 1993 - znaky a sedmiřádkový nápis v kruhu/ razidla, ražby a nápis, Sign., Punc., 40mm, 44.489g, část. matová, část. R!

Zachovalost: Proof