ČNS Praha, 62. aukce

Svěcení praporu zpěváckého spolku Branislav 21.8.1864

Položka 2452
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Jilemnice

Svěcení praporu zpěváckého spolku Branislav 21.8.1864 - ovocný strom, český opis / 7-řádkový český nápis, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouške, patina