ČNS Praha, 62. aukce

Pitner - Hospodářská výstava 1894 - výstavní symboly

Položka 2457
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Mladé Buky (Jungbuch) u Trutnova

Pitner - Hospodářská výstava 1894 - výstavní symboly, kartuše s něm.nápisem / 6-řádk. něm. nápis ve věnci a opis, Sign., zlacený bronz 55 mm, skvrny, téměř