ČNS Praha, 62. aukce

Kafka Bohumil - PF 1912 - pištec sedící na skále

Položka 2463
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 3 400 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Praha - novoročenky firmy Franta Anýž

Kafka Bohumil - PF 1912 - pištec sedící na skále, nápis, Sign., jednostranný bronz 48x58 mm, Kr.2, pěkná patina R!

Zachovalost: 0