ČNS Praha, 62. aukce

Nesign. - Jubilejní rukodělná řemeslná výstava 1908 -

Položka 2499
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Štýrský Hradec (Graz)

Nesign. - Jubilejní rukodělná řemeslná výstava 1908 - kovář, znak města a nápis / 5-řádkový nápis ve věnci, měď 55 mm, pěkná patina, téměř