ČNS Praha, 62. aukce

Oertel - Jubilejní zahradnická výstava 9.-13.5.1914 -

Položka 2501
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Štýrský Hradec (Graz)

Oertel - Jubilejní zahradnická výstava 9.-13.5.1914 - muž a žena sázejí stromek / 6-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., měď 50 mm, pěkná patina, téměř