ČNS Praha, 62. aukce

Rakousko-uherský klub chovatelů foxteriérů 1900 -

Položka 2507
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Vídeň

Rakousko-uherský klub chovatelů foxteriérů 1900 - psí hlava, opis / znaky a nápis v kartuši, Sign.R-S (Reinemer-Spiegel), zlacený bronz 55x65 mm, pův.etue