ČNS Praha, 62. aukce

Hartig - AR záslužná městská medaile (udělená 1936) -

Položka 2509
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Vídeň

Hartig - AR záslužná městská medaile (udělená 1936) - vídeň.radnice, ratolesti, opis a tabulka s udělením / znak a opis, Sign., Punc., Ag900, 65mm, 93.918g, etue