ČNS Praha, 62. aukce

Napoleon I. - na dokončení Vítězného oblouku (1836) -

Položka 2520
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Napoleon I. - na dokončení Vítězného oblouku (1836) - poprsí zprava, opis / Vítězný oblouk, opis, Sign. Montagny, měď 26 mm, nep.hr., nep.rysky, patina