ČNS Praha, 62. aukce

Dittersbach (Jetřichov u Broumova) 1901 - 25.výročí

Položka 2571
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Hasičské medaile, plakety a odznaky

Dittersbach (Jetřichov u Broumova) 1901 - 25.výročí založení sboru 30.6., Nesign., bronz 30 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., patina, téměř