ČNS Praha, 62. aukce

Zbraslav-Jíloviště 1926 - závody Autoklubu RČs 9.5.

Položka 2573
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Motoristické medaile a plakety

Zbraslav-Jíloviště 1926 - závody Autoklubu RČs 9.5., Sign.TL(?), Punc., patinované stříbro 50mm, 49.637g