ČNS Praha, 62. aukce

Nesign. - vídeňská medailka na 50 let vlády 1898 -

Položka 2603
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Nesign. - vídeňská medailka na 50 let vlády 1898 - mladý a starý portrét císaře, opis / koruny, znak, věž chrámu, mosaz 30 mm s původním ouškem, patina