ČNS Praha, 62. aukce

Velký Osek 1901 - Upomínka na župní sjezd a veřejné

Položka 2699
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Hasičské medaile, plakety a odznaky

Velký Osek 1901 - Upomínka na župní sjezd a veřejné cvičení 14.7., Sign.Šmakal, cín 34 mm, původní ouško odstraněno, nep.napr., hr., škr., patina

Zachovalost: -1/1-