ČNS Praha, 62. aukce

Lobendau (Lobendava u Šluknova) 1903 - odhalení

Položka 2782
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 420 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Lobendau (Lobendava u Šluknova) 1903 - odhalení pomníku 19.7 - poprsí zprava, opis / pomník, vročení a opis, Nesign., mosaz 27mm, m.o., dr.hr., patina