ČNS Praha, 62. aukce

Nesign. - císařovna Marie Terezie zleva

Položka 345
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Rakousko, republika, 1918 -

Nesign. - císařovna Marie Terezie zleva, opis / znak a opis, Nepuncov. (patrně Au585), 20mm, 3.510g, téměř