Příjem limitů končí:Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Rakousko, republika, 1918 -
Nesign. - císařovna Marie Terezie zleva, opis / znak a opis, Nepuncov. (patrně Au585), 20mm, 3.510g, téměř