ČNS Praha, 62. aukce

AE As

Položka 422
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Drusus junior - pamětní ražba za Tita

AE As, Rv:"IMP.T.CAES.DIVI.VESP.F.AVG.REST.", okolo velkého "S.C.", S.489, RIC.216 - mincovna Řím - ražba z let 80 - 81, pěkná patina RR!