Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Traianus Decius, 249 - 251
AR Antoninianus, Rv:"ABVNDANTIA.AVG.", stojící Abundantia, S.2590, RIC.10b - mincovna Řím - blíže nedat., nepravidelný okraj střížku, pěkná patina R!