Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Postumus, 259 - 268
AR Antoninianus, Rv:"MONETA.AVG." st.Moneta, RIC.75, S.3016 - minc. Lugdunum nebo Cologne - blíže nedat., oválný střížek, pěkná patina, téměř