ČNS Praha, 62. aukce

AE Drachma (35 mm)

Položka 535
Vyvolávací cena: 950 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Hadrianus, Egypt, Alexandria

AE Drachma (35 mm), Rv: ležící Nil, hroch, rok 8 (= 123/124), podobný jako SGI.1259, K-G.32/267, Dat.1803, 21.683g, nedor., mírně kor., pěkná patina

Zachovalost: -2/2-