ČNS Praha, 63. aukce

Neuberger - na spojenectví s Německem 1914/1915 -

Položka 1101
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Neuberger - na spojenectví s Německem 1914/1915 - dvojportrét zleva, opis / dvě koruny, hvězda, věnec a nápis, Sign., Punc., Ag 60mm, 104.750g, hr., rysky