ČNS Praha, 63. aukce

Nesign.- AR medaile na brzké uzavření míru 1915 -

Položka 1104
Vyvolávací cena: 900 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898

Nesign.- AR medaile na brzké uzavření míru 1915 - portrét mírně zleva, koruny, 3-řádk.nápis / holubice s vavřín.snítkou, vročení, Punc., 40mm, 24.623g, rys.