Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898
Nesign.- AR medaile na brzké uzavření míru 1915 - portrét mírně zleva, koruny, 3-řádk.nápis / holubice s vavřín.snítkou, vročení, Punc., 40mm, 24.623g, rys.