ČNS Praha, 63. aukce

Pichler - AR medaile Vídeňské akademie umění 1835 -

Položka 1121
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Metternich, Clemens Wenzel Lothar, 1773 - 1859

Pichler - AR medaile Vídeňské akademie umění 1835 - hlava zleva, opis / sedící múza, písmo, Sign., 44mm, 43.853g, H.7479, Don.3599, nep.rysky, pěkná patina