ČNS Praha, 63. aukce

Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 -

Položka 1146
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 14 000 Kč

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.448g, hrana, patina