Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis a nápis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.448g, hrana, patina