ČNS Praha, 63. aukce

AE úmrtní jeton 23.2.1883 - znak pod kloboukem

Položka 1154
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 950 Kč

Č.Budějovice-biskup., Johann Valer. Jirsík, 1851-1883

AE úmrtní jeton 23.2.1883 - znak pod kloboukem v gotické kružbě / 6-řádkový nápis ve věnci, Nesign., 27mm, 5.344g, Don.4157, Přib.52, pěkná patina R!