ČNS Praha, 63. aukce

Sedící svatý Pavel s knihou

Položka 1158
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Jáchymov : Concz Welcz a jeho škola

Sedící svatý Pavel s knihou, opis / Saul padá z koně zasažen poznámím, opis, Sign.GW, Katz.260, Don.4311, lité stříbro 32mm, 12.379g, stopa po oušku, patina

Zachovalost: -1/1-