ČNS Praha, 63. aukce

AE medailka na obnovení chrámu Panny Marie a památku

Položka 1190
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 1 800 Kč

Poděbrady

AE medailka na obnovení chrámu Panny Marie a památku popravy kutnohorských havířů 13.9.1896, Sign. Šmakal, 27/34mm, 11.997g, Přib.187, nep.hr., patina, téměř