Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Sarkofág sv. Jana Nepomuckého pod baldachýnem / 6-řádk.německý nápis, 1829, Sign.ST (F.Stuckhart), olovo 40mm, jako Přib.581a, pěkná patina