ČNS Praha, 63. aukce

Sarkofág sv. Jana Nepomuckého pod baldachýnem /

Položka 1195
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Praha - metropolitní chrám Svatého Víta

Sarkofág sv. Jana Nepomuckého pod baldachýnem / 6-řádk.německý nápis, 1829, Sign.ST (F.Stuckhart), olovo 40mm, jako Přib.581a, pěkná patina