Teplá - kanonie premonstrátů
Účelová známka b.l., Sign.Pichl-Praga, Znak v kartuši zdobené mitrou a berlou / 3-řádkový nápis a věnec, mosaz 31 mm, 8.188g, nep.hr., pěkná patina, téměř R!