ČNS Praha, 63. aukce

Svatí Cyril a Metoděj / 8-řádkový nápis

Položka 1212
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Velehrad

Svatí Cyril a Metoděj / 8-řádkový nápis, 1885, Nesign., pozlacený bronzový ovál 24/28 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina