ČNS Praha, 63. aukce

Poprsí Krista zleva

Položka 1222
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Církevní medaile - ostatní - signované

Poprsí Krista zleva, něm.opis / zářící Beránek Boží, dvojitý něm.opis, Sign.PN(?), Ag 35mm, 14.306g, stopa po oušku, zvlněná, hr., mírně hlazená v ploše, patina

Zachovalost: 2/2