ČNS Praha, 63. aukce

Zkušební ražba bez označení nominálu 1852

Položka 2005
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Francie, II.republika, 1848 - 1852

Zkušební ražba bez označení nominálu 1852, Sign.Bovy, bronz 20mm, 2.577g, avers podobný jako KM.Pn151, nep.hr., nep.rysky, krásná patina, téměř RR!