Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
FIDAC - pamětní medaile 1918 - 1919, VM.123c, nesign. pražské vydání (Pichlovo), původní etue signovaná V.Piroutek-Stejnokroje-Praha