ČNS Praha, 63. aukce

Miniatura odznaku za výtečné řízení útočných vozidel

Položka 2301
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 480 Kč

Československo - odznaky vojenských specialistů

Miniatura odznaku za výtečné řízení útočných vozidel, Nesign., zlacený bronz 25x28 mm s jehlicí, podobný jako Bartko.1, podobný jako Krubl.tab.20

Zachovalost: 1