ČNS Praha, 63. aukce

Bojový odznak námořního dělostřelectva - Sign.DH

Položka 2391
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Německo - III.říše

Bojový odznak námořního dělostřelectva - Sign.DH, BB.177, Nimmergut.716 (3931), D-N.7.09.06, pozlacený a postříbřený zinek, pokovení část. setřeno R!

Zachovalost: 1