ČNS Praha, 63. aukce

Čestný zásl. kříž - typ 1952 - I.stupeň - velkokříž

Položka 2403
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Docílená cena: 12 000 Kč

Rakouská republika

Čestný zásl. kříž - typ 1952 - I.stupeň - velkokříž s šerpou, náprsní hvězda sign.Anton Reitterer-Wien, Punc.Ag.900, původní sign. etue, Procházka.696+697 R!

Zachovalost: 1/1/1