ČNS Praha, 63. aukce

Vitanovský - František Šternberk Manderscheid b.l. -

Položka 2418
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 460 Kč

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Vitanovský - František Šternberk Manderscheid b.l. - hlava zleva, hvězda, písmo / mincovnice, mince, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 37.890g, FM.34 (350ks)